*10.06 - 14.06.2024
Pálka: posledních 7 dní
Hráč

jméno hráče
Hráč
At Bats

= počet účastí na pálce

AB = PA-BB-HP-SH-SF
AB
Runs

= počet skórovaných doběhů hráčem
R
Hits

= počet úspěšných odpalů
H
Doubles

= počet dvoumetových odpalů
2B
Triples

= počet třímetových odpalů
3B
Homeruns

= počet homerunů
HR
Runs Batted In

= počet stažených doběhů týmu, které skórovaly díky hráčovu odpalu
RBI
Bases on Balls

= počet met zdarma
BB
Strikeouts

= počet strikeoutů na pálce
SO
Stolen Bases

= počet ukradených met
SB
Caught Stealing

= počet neúspěšných krádeží met
CS
Batting Average

= pálkařský průměr

AVG = H / AB
AVG
On-Base Percentage

= procentuální úspěšnost dostávání se na mety

OBP = (H+BB+HP) / (AB+BB+HP+SF)
OBP
Slugging Percentage

= průměrná délka jednoho odpalu na každé AB

SLG = (1B+2*2B+3*3B+4*HR) / AB, (nebo také SLG = TB/AB)
SLG
On-Base Plus Slugging Percentage

= OBP sečtené se SLG, vyjadřuje jak často a jak tvrdě hráč úspěšně odpálí

OPS = OBP + SLG
OPS
Fantasy Points

= fantasy body jsou počítáné tímto způsobem:

Runs Scored (R) 1
Total Bases (TB) 1
Runs Batted In (RBI) 1
Walks (BB) 1
Strikeouts (K) -1
Stolen Bases (SB) 1
FP
BLAžKA Ondřej1336111201000.4620.4620.9231.38516
CASTRO Elvys1448101200410.5710.5710.8571.42922
HLUCHý Nikolas1217210113100.5830.6150.9171.53212
UEMURA Koya922002403000.2220.2220.8891.11111
JIRáNEK Martin905300301100.5560.5560.8891.44411
JOHNSON Ryan823101411000.3750.4440.8751.31913
ČERVENKA Martin923101101000.3330.3330.7781.1119
ČECH Petr914001301000.4440.4440.7781.22210
PETIT Keibert1223001310300.2500.3080.5000.80815
DRáPELA Šimon1132001214000.1820.3570.4550.8127
FITZSIMMONS Michael613200031000.5000.6670.8331.5008
SAROTA Filip704100100000.5710.5710.7141.2866
KREJčIříK Marek815000100010.6250.6250.6251.2507
MALíK Jakub811001212100.1250.2220.5000.7227
KUBICA Jakub824000020200.5000.6000.5001.10010
ČERVINKA Martin703100111000.4290.5000.5711.0715
DOLEžAL Dominik813100002100.3750.3750.5000.8754
SMITH Tyler913100000000.3330.3330.4440.7785
ANTOň Michal723000331100.4290.6000.4291.02911
ROEMER Wesley1203000120010.2500.3570.2500.6076
KLACL Šimon712100025000.2860.4440.4290.8731
HLUCHý Viktor1023000221000.3000.4170.3000.7178
MáNEK Jakub502100112100.4000.5000.6001.1004
MUžíK Martin713000012100.4290.5000.4290.9294
BLAžEK Šimon812100102010.2500.2500.3750.6253
RABINOWITZ Jake802100102000.2500.2500.3750.6252
ŘíčNý Tomáš912100103000.2220.2220.3330.5562
VOJTA Petr402100001000.5000.5000.7501.2502
ZýMA Petr813000002000.3750.3750.3750.7502
MORGAN Benjamin822000161410.2500.6000.2500.85014
MENšíK Matěj722000022000.2860.4440.2860.7304
HAJTMAR Jakub501100023100.2000.4290.4000.8292
MONSALVE Alex512000120000.4000.6250.4001.0256
PEJCHAL Kamil722000111000.2860.3750.2860.6615
BURKERT Tomáš1312000013110.1540.2140.1540.3682
ZELENKA Michal1122000213010.1820.3570.1820.5394
POSPíšIL Jan802000011000.2500.3330.2500.5832
NEPOMUCKý Aleš902000012000.2220.3000.2220.5221
KALáBEK Martin802000012000.2500.3330.2500.5831
MINAříK Marek602000002000.3330.5000.3330.8330
HELMICH Jan101100100001.0001.0002.0003.0003
DUBOVý Arnošt911100001000.1110.1110.2220.3332
KřIVáNEK Miroslav811100001100.1250.1250.2500.3753
TRčKA Matyáš812000105010.2500.2500.2500.500-1
LUKEš Max422000000000.5000.5000.5001.0004
GOTTSCHALL Mário402000101000.5000.5000.5001.0002
KOZEL Matyáš812000101000.2500.2500.2500.5003
TRUNKáT Lukáš812000102000.2500.2220.2500.4722
ŠMIřáK Denis711000035000.1430.4000.1430.5430
HAMžA Ivan601000022000.1670.3750.1670.5421
SMITH Brandon501000021200.2000.4290.2000.6294
MORAVEC Jaroslav1101000114020.0910.1670.0910.258-1
DE LA BARCENA Willie311000110000.3330.5000.3330.8334
KUKLíK Vojtěch311000010000.3330.5000.3330.8333
REJMAN Marek401000012000.2500.5000.2500.7500
FIALA David301000000000.3330.3330.3330.6671
COLEMAN Michael101000100001.0001.0001.0002.0002
RUDOLF Mark411000002000.2500.2500.2500.5000
ŠABACKý Vojtěch631000002000.1670.4440.1670.6112
ONDROUšEK Daniel301000002010.3330.3330.3330.667-1
VLACH Matěj801000103000.1250.1250.1250.250-1
NOVOTNý Radim601000002000.1670.1670.1670.333-1
TAKEDA Matias701000101000.1430.1250.1430.2681
URBáNEK Jan801000201000.1250.1250.1250.2502
CAJZ Michal411000000000.2500.2500.2500.5002
FOUS Matyáš601000101000.1670.1670.1670.3331
PERNIčKA Martin701000003010.1430.1430.1430.286-2
KOMOROUS Jan501000103000.2000.2000.2000.400-1
TUčEK Šimon410000051110.0000.6670.0000.6676
SLABý Marek500000124100.0000.2500.0000.2500
MOšTěK Filip500000020010.0000.2860.0000.2862
VYKOUKAL Michael610000021000.0000.2500.0000.2502
OMELKA Richard000000010000.0000.0000.0000.0001
VANčURA Matyáš210000011000.0000.3330.0000.3331
DVOřáK Matěj220000011000.0000.5000.0000.5002
KUBíčEK Filip620000012000.0000.2500.0000.2501
KUčERA Filip1000000012010.0000.0910.0000.091-1
MULAč Jan300000003000.0000.0000.0000.000-3
CYPRIAN Adam200000001000.0000.0000.0000.000-1
SMOLA Matyáš410000101100.0000.0000.0000.0002
KOVANDA Josef400000002000.0000.0000.0000.000-2
MARANI Dominik300000100100.0000.0000.0000.0002
JOZEK Pavel000000000000.0000.0000.0000.0000
DERGANZ Lukáš310000002100.0000.0000.0000.0000
LíKAř Jan600000003000.0000.1430.0000.143-3
JELíNEK Lukáš300000101000.0000.0000.0000.0000
PRANDžEV Aleš100000001000.0000.5000.0000.500-1
NOVOTNý Matyáš600000005000.0000.0000.0000.000-5
KřEčEK David200000001000.0000.0000.0000.000-1
MIRANDA Camilo300000001000.0000.2500.0000.250-1
NAHMENS William500000003000.0000.0000.0000.000-3
KOBERA Robert100000000000.0000.0000.0000.0000
BILíčEK Jan200000001000.0000.0000.0000.000-1
VšETEčKA Šimon300000001000.0000.0000.0000.000-1
VáVRA Robin010000000000.0000.0000.0000.0001
KABEš Ladislav400000003000.0000.0000.0000.000-3