Sezona 2019 - BLA
Březen
Datum Datum zápasuDatum | Čas čas zápasuČas | Fáze sezony ZČ = základní část NČ = nadstavbová část PO = play-offFáze | Domácí domácí týmDomácí | Hosté hostující týmHosté | Výsledek výsledek zápasuSkóre | Winning Pitcher= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězstvíWin | Losing Pitcher= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohraLose | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PÁ 29.03 | 18:00 | ZČ | Olympia Blansko (0-0) | vs. | Cardion Hroši Brno (0-0) | 5:2 | detail | odkaz | KOSTKA Jakub (1-0) | KUCIN Jan (0-1) |
SO 30.03 | 14:00 | ZČ | Cardion Hroši Brno (0-1) | vs. | Olympia Blansko (1-0) | 8:0 | detail | odkaz | CHAMBERS Steven (1-0) | HAVLÍČEK Štěpán (0-1) |
NE 31.03 | 14:00 | ZČ | Cardion Hroši Brno (1-1) | vs. | Olympia Blansko (1-1) | 6:9 | detail | odkaz | NEBENFUHR Jan (1-0) | PUŠKÁR Michal (0-1) |
Duben
Datum Datum zápasuDatum | Čas čas zápasuČas | Fáze sezony ZČ = základní část NČ = nadstavbová část PO = play-offFáze | Domácí domácí týmDomácí | Hosté hostující týmHosté | Výsledek výsledek zápasuSkóre | Winning Pitcher= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězstvíWin | Losing Pitcher= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohraLose | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ST 03.04 | 19:00 | ZČ | Olympia Blansko (2-1) | vs. | Třebíč Nuclears (2-1) | 12:8 | detail | odkaz | HAVLÍČEK Štěpán (1-1) | BRIDIS Trey (0-1) |
PÁ 05.04 | 19:00 | ZČ | Olympia Blansko (3-1) | vs. | Třebíč Nuclears (2-2) | 1:4 | detail | odkaz | HLOUCH Lukáš (2-0) | KOSTKA Jakub (1-1) |
SO 06.04 | 14:00 | ZČ | Třebíč Nuclears (3-2) | vs. | Olympia Blansko (3-2) | 9:2 | detail | odkaz | ERB Dalton (1-0) | KOHOUTEK Michal (0-1) |
ČT 11.04 | 19:00 | ZČ | Olympia Blansko (3-3) | vs. | Draci Brno (6-0) | 3:5 | detail | Schneider Martin (1-0) | Havlíček Štěpán (1-2) | |
PÁ 12.04 | 19:00 | ZČ | Olympia Blansko (3-4) | vs. | Draci Brno (7-0) | 6:16 | detail | odkaz | HRUBÝ Jiří (1-0) | HUSSEY John (0-1) |
SO 13.04 | 14:00 | ZČ | Draci Brno (8-0) | vs. | Olympia Blansko (3-5) | 9:1 | detail | odkaz | MOYLAN Peter (3-0) | FARKAŠ David (0-1) |
PÁ 19.04 | 19:00 | ZČ | Olympia Blansko (3-6) | vs. | Kotlářka Praha (5-4) | 5:6 | detail | odkaz | PADYŠÁK Daniel (3-0) | HAVLÍČEK Štěpán (1-3) |
SO 20.04 | 13:00 | ZČ | Kotlářka Praha (6-4) | vs. | Olympia Blansko (3-7) | 4:2 | detail | odkaz | BREBNER Jackson (2-1) | JELÍNEK Tomáš (0-1) |
16:00 | ZČ | Kotlářka Praha (7-4) | vs. | Olympia Blansko (3-8) | 10:11 | detail | odkaz | HAVLÍČEK Štěpán (2-3) | VAVRUŠA Jiří (0-2) | |
ČT 25.04 | 19:00 | ZČ | Arrows Ostrava (10-2) | vs. | Olympia Blansko (4-8) | 7:5 | detail | odkaz | VYKOUKAL Marko (4-0) | NEBENFUHR Jan (1-1) |
PÁ 26.04 | 19:00 | ZČ | Olympia Blansko (4-9) | vs. | Arrows Ostrava (11-2) | 1:12 | detail | odkaz | Roemer Wesley (4-1) | Kostka Jakub (1-2) |
SO 27.04 | 13:00 | ZČ | Olympia Blansko (4-10) | vs. | Arrows Ostrava (12-2) | 1:15 | detail | odkaz | BOKAJ Boris (4-0) | JELÍNEK Tomáš (0-2) |
Květen
Datum Datum zápasuDatum | Čas čas zápasuČas | Fáze sezony ZČ = základní část NČ = nadstavbová část PO = play-offFáze | Domácí domácí týmDomácí | Hosté hostující týmHosté | Výsledek výsledek zápasuSkóre | Winning Pitcher= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězstvíWin | Losing Pitcher= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohraLose | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ČT 02.05 | 19:00 | ZČ | Technika Brno (2-13) | vs. | Olympia Blansko (4-11) | 0:5 | detail | odkaz | HAVLÍČEK Štěpán (3-3) | BLÁHA Vojtěch (1-3) |
PÁ 03.05 | 19:00 | ZČ | Olympia Blansko (5-11) | vs. | Technika Brno (2-14) | 7:6 | detail | odkaz | KOSTKA Jakub (2-2) | STŘÍTECKÝ Martin (1-2) |
SO 04.05 | 14:00 | ZČ | Technika Brno (2-15) | vs. | Olympia Blansko (6-11) | 8:15 | detail | odkaz | FARKAŠ David (1-1) | BLÁHA Vojtěch (1-4) |
ČT 09.05 | 19:00 | ZČ | Olympia Blansko (7-11) | vs. | Skokani Olomouc (4-13) | 8:2 | detail | odkaz | KOSTKA Jakub (3-2) | GONZALES Michael(0-1) |
PÁ 10.05 | 19:00 | ZČ | Olympia Blansko (8-11) | vs. | Skokani Olomouc (4-14) | 9:6 | detail | odkaz | FARKAŠ David (2-1) | MIK Petr (0-4) |
SO 11.05 | 14:00 | ZČ | Skokani Olomouc (4-15) | vs. | Olympia Blansko (9-11) | 3:6 | detail | odkaz | NEBENFUHR Jan (2-1) | FELT Mason (2-3) |
PÁ 17.05 | 19:00 | ZČ | Olympia Blansko (10-11) | vs. | Tempo Praha (10-11) | 2:8 | detail | odkaz | REYES Peter (1-0) | KOSTKA Jakub (3-3) |
SO 18.05 | 14:00 | ZČ | Tempo Praha (11-11) | vs. | Olympia Blansko (10-12) | 11:10 | detail | odkaz | ANDERSON Jhai (4-2) | FARKAŠ David (2-2) |
NE 19.05 | 14:00 | ZČ | Tempo Praha (12-11) | vs. | Olympia Blansko (10-13) | 6:4 | detail | odkaz | RABINOWITZ Jake (2-5) | KOSTKA Jakub (3-4) |
PÁ 24.05 | 19:00 | ZČ | Olympia Blansko (10-14) | vs. | Eagles Praha (15-9) | 6:8 | detail | odkaz | DUFFEK Tomáš (7-2) | HAVLÍČEK Štěpán (3-4) |
SO 25.05 | 13:00 | ZČ | Olympia Blansko (10-15) | vs. | Eagles Praha (16-9) | 7:10 | detail | odkaz | HOLLAND Adam (1-0) | HRUBÝ Jiří (1-1) |
16:00 | ZČ | Eagles Praha (17-9) | vs. | Olympia Blansko (10-16) | 9:2 | detail | odkaz | JARVIS Jason (5-3) | NEBENFUHR Jan (2-2) |