Sezona 2021 - HLU
Duben
Datum Datum zápasuDatum | Čas čas zápasuČas | Fáze sezony ZČ = základní část NČ = nadstavbová část PO = play-offFáze | Domácí domácí týmDomácí | Hosté hostující týmHosté | Výsledek výsledek zápasuSkóre | Winning Pitcher= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězstvíWin | Losing Pitcher= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohraLose | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PÁ 09.04 | 19:00 | ZČ | Eagles Praha (0-0) | vs. | Sokol Hluboká (0-0) | 99:0 | detail | NOVÁK Jan (1-0) | DUFFEK Tomáš (0-1) | |
SO 10.04 | 13:00 | ZČ | Eagles Praha (1-0) | vs. | Sokol Hluboká (0-1) | 99:0 | detail | PARSONS William (1-0) | GOLDSMITH Carson Stanhope (0-1) | |
NE 11.04 | 12:00 | ZČ | Sokol Hluboká (0-2) | vs. | Eagles Praha (2-0) | 7:0 | detail | odkaz | ŠŤASTNÝ David (1-0) | KONRÁD Jan (0-1) |
SO 17.04 | 13:00 | ZČ | Sokol Hluboká (1-2) | vs. | Tempo Praha (2-1) | 2:1 | detail | odkaz | NOVÁK Jan (2-0) | WAGMAN Joseph(1-1) |
16:00 | ZČ | Sokol Hluboká (2-2) | vs. | Tempo Praha (2-2) | 6:1 | detail | odkaz | PARSONS William (2-0) | MINAŘÍK Marek (1-1) | |
NE 18.04 | 13:00 | ZČ | Tempo Praha (2-3) | vs. | Sokol Hluboká (3-2) | 5:8 | detail | odkaz | VOJTA Petr (1-0) | RABINOWITZ Jake (0-2) |
PÁ 23.04 | 19:00 | ZČ | Draci Brno (3-0) | vs. | Sokol Hluboká (4-2) | 2:1 | detail | odkaz | MERGANS David (1-0) | ROEMER Wesley (0-1) |
SO 24.04 | 13:00 | ZČ | Draci Brno (4-0) | vs. | Sokol Hluboká (4-3) | 2:3 | detail | odkaz | PARSONS William (3-0) | ČAPKA Filip (1-1) |
NE 25.04 | 13:00 | ZČ | Sokol Hluboká (5-3) | vs. | Draci Brno (4-1) | 6:5 | detail | odkaz | BOYCE James (1-0) | JENSEN Marcus Proctor(1-1) |
Květen
Datum Datum zápasuDatum | Čas čas zápasuČas | Fáze sezony ZČ = základní část NČ = nadstavbová část PO = play-offFáze | Domácí domácí týmDomácí | Hosté hostující týmHosté | Výsledek výsledek zápasuSkóre | Winning Pitcher= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězstvíWin | Losing Pitcher= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohraLose | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SO 01.05 | 13:00 | ZČ | Sokol Hluboká (6-3) | vs. | Blesk Jablonec (1-8) | 0:8 | detail | odkaz | HIKL Jiří (1-2) | VOJTA Petr (1-1) |
16:00 | ZČ | Sokol Hluboká (6-4) | vs. | Blesk Jablonec (2-8) | 9:6 | detail | odkaz | BOYCE James (2-0) | SMILEY James Bergin(1-2) | |
PÁ 07.05 | 19:00 | ZČ | Olympia Blansko (1-6) | vs. | Sokol Hluboká (7-4) | 0:1 | detail | odkaz | NOVÁK Jan (3-0) | RENGEL Luis (0-2) |
SO 08.05 | 13:00 | ZČ | Olympia Blansko (1-7) | vs. | Sokol Hluboká (8-4) | 5:8 | detail | odkaz | PARSONS William (4-0) | KOSTKA Jakub (1-2) |
NE 09.05 | 13:00 | ZČ | Sokol Hluboká (9-4) | vs. | Olympia Blansko (1-8) | 12:2 | detail | odkaz | BOYCE James (3-0) | FARKAŠ David (0-1) |
SO 15.05 | 13:00 | ZČ | Kotlářka Praha (5-10) | vs. | Sokol Hluboká (10-4) | 1:9 | detail | odkaz | NOVÁK Jan (4-0) | VAVRUŠA Jiří (1-3) |
16:00 | ZČ | Kotlářka Praha (5-11) | vs. | Sokol Hluboká (11-4) | 2:3 | detail | odkaz | PARSONS William (5-0) | GILLESPIE Tate (2-3) | |
NE 16.05 | 13:00 | ZČ | Sokol Hluboká (12-4) | vs. | Kotlářka Praha (5-12) | 6:8 | detail | odkaz | Novák Frantisek(1-0) | ROEMER Wesley (0-2) |
SO 22.05 | 13:00 | ZČ | Sokol Hluboká (12-5) | vs. | Cardion Hroši Brno (10-8) | 6:0 | detail | odkaz | NOVÁK Jan (5-0) | HLOUCH Lukáš (1-4) |
16:00 | ZČ | Sokol Hluboká (13-5) | vs. | Cardion Hroši Brno (10-9) | 0:7 | detail | odkaz | GRUNDMANN Martin (3-2) | PARSONS William (5-1) | |
NE 23.05 | 13:00 | ZČ | Cardion Hroši Brno (11-9) | vs. | Sokol Hluboká (13-6) | 12:8 | detail | odkaz | WHITEHEAD Raymond (2-2) | VLACH Vojtěch (0-1) |
SO 29.05 | 13:00 | ZČ | Sokol Hluboká (13-7) | vs. | Třebíč Nuclears (10-11) | 11:5 | detail | odkaz | NOVÁK Jan (6-0) | SMEJKAL Lukáš (0-1) |
16:00 | ZČ | Sokol Hluboká (14-7) | vs. | Třebíč Nuclears (10-12) | 3:2 | detail | odkaz | PARSONS William (6-1) | JOHNSON Ryan (3-4) | |
NE 30.05 | 13:00 | ZČ | Třebíč Nuclears (10-13) | vs. | Sokol Hluboká (15-7) | 1:2 | detail | odkaz | BOYCE James (4-0) | REVELS Justin Robert (4-2) |
Červen
Datum Datum zápasuDatum | Čas čas zápasuČas | Fáze sezony ZČ = základní část NČ = nadstavbová část PO = play-offFáze | Domácí domácí týmDomácí | Hosté hostující týmHosté | Výsledek výsledek zápasuSkóre | Winning Pitcher= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězstvíWin | Losing Pitcher= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohraLose | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ST 02.06 | 14:00 | ZČ | Blesk Jablonec (7-15) | vs. | Sokol Hluboká (16-7) | 3:13 | detail | odkaz | ROEMER Wesley (1-2) | ŠAFAŘÍK Filip (0-4) |
PÁ 04.06 | 19:00 | ZČ | Arrows Ostrava (18-6) | vs. | Sokol Hluboká (17-7) | 8:5 | detail | odkaz | SATORIA Ondřej (6-0) | ZHUPANIN Vasil(0-1) |
SO 05.06 | 13:00 | ZČ | Arrows Ostrava (19-6) | vs. | Sokol Hluboká (17-8) | 8:1 | detail | odkaz | KUBOVČÍK Martin (1-0) | PARSONS William (6-2) |
NE 06.06 | 13:00 | ZČ | Sokol Hluboká (17-9) | vs. | Arrows Ostrava (20-6) | 4:15 | detail | odkaz | SATORIA Matěj (2-4) | ŠŤASTNÝ David (1-1) |
PÁ 18.06 | 19:00 | NČ | Eagles Praha (1-0) | vs. | Sokol Hluboká (0-0) | 7:6 | detail | odkaz | VYKLICKÝ Šimon (1-0) | BOYCE James (4-1) |
SO 19.06 | 13:00 | NČ | Eagles Praha (2-0) | vs. | Sokol Hluboká (0-1) | 9:5 | detail | odkaz | BLAŽEK Šimon (2-2) | PARSONS William (6-3) |
NE 20.06 | 13:00 | NČ | Sokol Hluboká (0-2) | vs. | Eagles Praha (3-0) | 8:1 | detail | odkaz | ROEMER Wesley (2-2) | Cosgrove Andrew (1-1) |
Červenec
Datum Datum zápasuDatum | Čas čas zápasuČas | Fáze sezony ZČ = základní část NČ = nadstavbová část PO = play-offFáze | Domácí domácí týmDomácí | Hosté hostující týmHosté | Výsledek výsledek zápasuSkóre | Winning Pitcher= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězstvíWin | Losing Pitcher= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohraLose | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PÁ 02.07 | 19:00 | NČ | Draci Brno (2-1) | vs. | Sokol Hluboká (1-2) | 3:2 | detail | odkaz | SCHNEIDER Martin (1-0) | VLACH Vojtěch (0-2) |
SO 03.07 | 13:00 | NČ | Draci Brno (3-1) | vs. | Sokol Hluboká (1-3) | 10:1 | detail | odkaz | ČAPKA Filip (6-2) | VOJTA Petr (1-2) |
NE 04.07 | 13:00 | NČ | Sokol Hluboká (1-4) | vs. | Draci Brno (4-1) | 4:3 | detail | odkaz | ROEMER Wesley (3-2) | NEBENFÜHR Jan (0-2) |
SO 10.07 | 13:00 | NČ | Sokol Hluboká (2-4) | vs. | Cardion Hroši Brno (1-5) | 3:2 | detail | odkaz | ||
16:00 | NČ | Sokol Hluboká (3-4) | vs. | Cardion Hroši Brno (1-6) | 4:7 | detail | odkaz | Puškár Michal (1-1) | VLACH Vojtěch (0-3) | |
NE 11.07 | 13:00 | NČ | Cardion Hroši Brno (2-6) | vs. | Sokol Hluboká (3-5) | 1:13 | detail | odkaz | ROEMER Wesley (4-2) | HLOUCH Lukáš (1-5) |
SO 24.07 | 13:00 | NČ | Sokol Hluboká (4-5) | vs. | Tempo Praha (5-4) | 4:3 | detail | odkaz | BOYCE James (5-1) | RABINOWITZ Jake (3-10) |
16:00 | NČ | Sokol Hluboká (5-5) | vs. | Tempo Praha (5-5) | 5:4 | detail | odkaz | PARSONS William (7-3) | ZELENKA Michal (1-1) | |
NE 25.07 | 13:00 | NČ | Tempo Praha (5-6) | vs. | Sokol Hluboká (6-5) | 11:9 | detail | odkaz | RABINOWITZ Jake (4-10) | ROEMER Wesley (4-3) |
PÁ 30.07 | 19:00 | NČ | Arrows Ostrava (8-4) | vs. | Sokol Hluboká (6-6) | 5:3 | detail | odkaz | LEMMON Alec (4-1) | BOYCE James (5-2) |
SO 31.07 | 13:00 | NČ | Arrows Ostrava (9-4) | vs. | Sokol Hluboká (6-7) | 13:3 | detail | odkaz | SATORIA Ondřej (9-0) | ROEMER Wesley (4-4) |
Srpen
Datum Datum zápasuDatum | Čas čas zápasuČas | Fáze sezony ZČ = základní část NČ = nadstavbová část PO = play-offFáze | Domácí domácí týmDomácí | Hosté hostující týmHosté | Výsledek výsledek zápasuSkóre | Winning Pitcher= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězstvíWin | Losing Pitcher= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohraLose | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NE 01.08 | 13:00 | NČ | Sokol Hluboká (6-8) | vs. | Arrows Ostrava (10-4) | 1:5 | detail | odkaz | ŠÍN Alexandr (5-1) | PARSONS William (7-4) |
PÁ 06.08 | 19:30 | PO | Draci Brno (0-0) | vs. | Sokol Hluboká (0-0) | 6:2 | detail | odkaz | CHROUST Radim (7-2) | BOYCE James (5-3) |
SO 07.08 | 13:00 | PO | Sokol Hluboká (0-1) | vs. | Draci Brno (1-0) | 1:6 | detail | odkaz | ROEMER Wesley (4-5) |